MAL214863682E3
Herst.Teilenummer
MAL214863682E3
Hersteller
Vishay
Paket/Fall
Datenblatt
Download
Beschreibung
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
* Menge
Fordern Sie ein Angebot an (RFQ)
* Kontaktname:
* Gesellschaft:
* Email:
* Telefon:
* Kommentar:
* Captcha:
loading...
Hersteller :
Vishay
Produktkategorie :
Aluminium-Elektrolytkondensatoren
Applications :
General Purpose
Capacitance :
6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Impedance :
60 mOhms
Lifetime @ Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Package / Case :
Radial, Can
Part Status :
Active
Polarization :
Polar
Ratings :
Ripple Current @ High Frequency :
Ripple Current @ Low Frequency :
1.21 A @ 100 Hz
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V